Моя історія

Мене звати Вікторія Прокопченко, я викладач англійської мови онлайн та оффлайн з багаторічним досвідом. Я безмежно люблю свою роботу, просто живу нею. Це моє хобі та джерело доходу одночасно.


1 червня 2018 року я заснувала школу англійської VICTORIA SCHOOL. Спочатку я викладала сама у маленькому затишному кабінеті у центрі міста Тернопіль. Я викладала онлайн, у мене навчалися учні від Сингапуру до Канади. Живі заняття також проводила і надалі проводжу, для мене обмін енергією є дуже важливим.

З часом роботи було так багато, що я сама вже не змогла справлятися. Спочатку я взяла на роботу одного викладача, потім ще одного і тепер в моїй команді сім чудових викладачів, які працюють та розвиваються зі мною.


За перші 3 роки роботи VICTORIA SCHOOL ми співпрацювали із 1500+ слухачів із різних куточків світу та України чим дуже пишаємося. Ми розпочали із розмовного рівня. Зараз у нас багато різних курсів різних рівнів. Ми створили курси для діток також. Наша школа постійно росте та масштабується.


До слова, перше заняття я провела у 19 років. Це було заняття на дому. І перша оплата за заняття була 10 гривень. Я вірю, що маленькими кроками можна дійти до великої мети.